Kwiatowa rewolucja

W tym sezonie kwiaty nosimy dosłownie od stóp do głów. Tak naprawdę kwiaty to żadna nowość, i niezależnie od pory roku, wciąż sezonów królują na wybiegach, jednak sposób ich noszenia i łączenia ciągle ulega zmianom. W obecnym sezonie modne są obszernej wielkości, o rozmytych krawędziach jakby zdjęte z obrazów motywy kwiatowe w kolorach pasteli. Można je łączyć w zależności od figury i typu urody z wieloma różnymi kolorami i wzorami. Brunetki mogą zaszaleć stylizacjami o nasyconych barwach, natomiast blondynki powinny wybierać pastele.

Motywy kwiatowe to nie tylko sukienki, bluzki, spodnie czy koszulki. To również buty, torebki w każdej postaci, zarówno wieczorowe kopertówki jak również duże, plecione kosze. Kwiaty nosimy we włosach, wpinamy je jako ozdoby do ubrań i butów lub akcentujemy wyrazistą biżuterią. W lecie nie zapominamy o kwiecistych strojach kąpielowych, które są hitem tegorocznych wakacji.

Odpowiednie łączenie wzorów kwiatowych, zaowocuje oryginalną i nowoczesna stylizacją. Egzotyczne orchidee łączymy z drobnymi stokrotkami, lub wręcz z innymi wzorami geometrycznymi. Świetnie sprawdzą się tutaj grochy lub paski. Tylko od Waszej inwencji twórczej zależy jak połączycie i wykorzystacie tak modne w tym sezonie kompozycje.